O firmie Elita

Salon komputerowy ELITA świadczy usługi związane z wyborem, wdrażaniem, rozwojem i utrzymaniem systemów wspierających zarządzanie. Zespół profesjonalnych doradców pomoże Państwu wdrożyć rozwiązania, które usprawnią pracę całej firmy lub instytucji. Integracja danych umożliwi efektywniejsze zarządzanie, szybsze podejmowanie decyzji, zwiększy konkurencyjność i usprawni przepływ informacji.

Jesteśmy partnerem wiodących na świecie producentów rozwiązań informatycznych, zarówno sprzętowych jak i oprogramowania. Dzięki ścisłej współpracy z liderami branży IT takimi jak: Microsoft, Oracle, IBM, HP, Toshiba, Intel, AMD, 3Com, czy Linksys, mamy dostęp do najnowszych technologii i innowacji świata informatyki, co sprawia, że nie jesteśmy tylko na bieżąco, ale "wybiegamy" w przyszłość.

Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować optymalne procedury i standardy pracy. Bardzo bogate zaplecze sprzętowe wraz z dużymi kompetencjami pracowników pozwalają oferować w pełni kompleksową realizację zleceń.

Zgromadzona wiedza w połączeniu z wykwalifikowanym i kreatywnym zespołem pracowników dają gwarancję sukcesu prowadzonych projektów, nawet tych najbardziej nietypowych.
Każdy projekt jest indywidualnym przedsięwzięciem i dlatego oferowane rozwiązania są maksymalnie dostosowywane i dopasowywane do potrzeb klienta, gdyż właśnie jego zadowolenie ma dla nas największy priorytet.

dell acer nec adax hp asus lenovo